AsayişSlider

Aşıklar Tepesinde Korkunç Manzara, Ölüme Atladılar!

Tekirdağ’da bir eğlence mekanında doğum günü kutlaması yapan Meliha Derici ve Selçuk Çetiner çifti eğlencenin ardından Aşıklar Tepesi’ne gitti. İddiaya göre çift kıskançlık sebebi ile tartışırken Selçuk Çetiner ” Benimle ölüme var mısın” diyerek sevgilisini de kucaklayıp 25 metrelik uçurumdan aşağı atladı.

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde yaşanan olay kan dondurdu. Tekirdağ’ın ünlü güzellik uzmanı Meliha Derici ve erkek arkadaşı 25 metrelik uçurumdan aşağı atladı. Aşıklar Tepesi’nde yaşanan bu korkunç olayda Selçuk Çetiner’in Meliha Derici’yi önce ittiği ardından “Birlikte Öleceğiz” diyerek kucaklayıp uçurumdan aşağı atladığı öğrenildi.

Görgü Tanıklarının İfadelerine Ulaşıldı

Merve Y. adlı görgü tanığı olayın etkisiyle şoka girdiğini anlatarak ifadesinde “Benim doğum günümdü. Eğlence mekanından çıktığımızda alkollüydük. Polis çevirmesini görünce arkadaşlarımızı uyardık. Selçuk, bunun üzerine polisten kaçmak için Aşıklar Tepesi’ne doğru otomobille çıktı. Biz de peşinden gittik. Aralarında kıskançlık yüzünden kavga çıktı. Önce Mehlika’yı itti. Biz yerden kaldırdık. Daha ne olduğunu anlayamadan ‘Ölürsek birlikte öleceğiz’ deyip, Mehlika’yı kucaklayıp, uçurumdan aşağıya atladı” dediği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu